← zpět na seznam článků

Nová geodetická kancelář, Ondřejov

16.12.2010 | Ing. Dalimil Foltánek

V lednu tohoto roku jsme pro Vás otevřeli novou pobočku v Ondřejově u Prahy. V nově otevřené geodetické kanceláři se specializujeme převážně na práce v katastru nemovitostí

Ondřejov u Prahy, Čejkovská 365, 251 65

V lednu tohoto roku jsme pro Vás otevřeli novou pobočku v Ondřejově u Prahy. V nově otevřené geodetické kanceláři se specializujeme převážně na práce v  katastru nemovitostí (geometrické plány, vytyčení hranice pozemků, vytyčení staveb, podklady pro projekt -výškové a polohové zaměření pozemků). V rámci našich služeb nabízíme i práce úzce spojené s geodézií. Můžete si u nás objednat vyhotovení podkladů, které vyžaduje stavební úřad v případě dělení pozemků (souhlas s dělením pozemků) a také Vám zajistíme znalecké posudky na ocenění nemovitostí a věcných břemen. Bezplatné konzultace k výše uvedené problematice, včetně dotazů spojených katastrem nemovitostí jsou pro nás samozřejmostí.

Abychom vyšli vstříc potřebám našich zákazníků, nabízíme kromě standartní pracovní doby i možnost dohodnout si schůzku dle přání zákazníka, i v podvečerních hodinách, případně ve dnech pracovního volna.

Při volbě lokality nové kanceláře jsme reagovali na potřebu být blíže našim klientům v okolí Ondřejova, kde jsme v posledních letech měli těžiště svých zakázek. V katastrálních územích Ondřejov u Prahy, Turkovice, Třemblat, Kaliště, Lensedly, Mnichovice, Říčany u Prahy, Zvánovice, Černé Voděrady, Hrusice, Mirošovice, Strančice a Senohraby máme zaměřenou měřickou síť a identifikaci pro celé území. Identifikací se rozumí zaměření identických bodů v terénu a jejich ztotožnění s katastrální mapou. Díky těmto již zpracovaným etapám můžeme nabídnout vysoce kvalitní a přesné vytyčení vlastnické hranice i ve větších vzdálenostech od zastavěných částí v těchto katastrálních území územích, za velmi rozumné ceny.

Jsme tu pro Vás, neváhejte nás kontaktovat!


Zaujala Vás některá z našich služeb?


Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat
na telefonu 777-272-854, e-mailu info@foltanek.cz,

nebo nám zanechte vzkaz a my se Vám co nejdříve ozveme:

Příjem zakázek


Volejte kdykoliv: 777-272-854

.. nebo nám zanechte kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme!
Copyright © 1998-2020, Foltánek s.r.o | admin | spřátelené odkazy